Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy mogę uzyskać fakturę VAT na zakupiony towar?

Na każdy sprzedawany przez nas towar wystawiamy fakturę VAT. Na etapie składania zamówienia (podawania danych odbiorcy) należy zaznaczyć opcję 'firma' i wpisać numer NIP.

Jak długo czeka sie na zamówiony towar?

W przypadku wszystkich dostępnych w naszym sklepie towarów podane są terminy realizacji, których nie przekraczamy. W wielu przypadkach dostawa następuje szybciej niż termin podany przy produkcie.

Jaka jest gwarancja na zakupione meble?

Wszystkie sprzedawane przez nasz sklep produkty mają 2 letnią gwarancję.

 
Czy podane na stronie ceny są aktualne i ostateczne?

Informacje na stronach internetowych sklepu, zarówno dotyczące dostępności produktów jak i ich cen, są codziennie uaktualniane. Tak więc wszystkie ceny widoczne na naszych stronach są aktualne i ostateczne(z małym wyjątkiem kiedy możemy - po negocjacjach udzielamy dodatkowych rabatów.)

Chciałbym zapłacić przelewem za zamówiony towar, proszę o podanie mi numeru konta, na które mam przelać należność.

Informacje o numerze konta wysyłane są w chwili, gdy zostaje złożone zamówienie - dokładne dane i informacje zostają wysłane na podany w zamówieniu adres e-mail..

Bezpieczeństwo

Staramy się, aby Klient realizujący zakupy w naszym sklepie miał gwarancję bezpieczeństwa - zarówno w kwestii jakości towarów, jak i danych osobowych. 

Paczki wysyłamy własnym transportem lub za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm kurierskich - UPS lub Pekaes. Wszystkie większe przesyłki są spaletyzowane, zapakowane w sposób wykluczający uszkodzenie. Mniejsze, lub pojedyńcze paczki pakujemy podwójnie(opakowanie fabryczne+nasze).

Sprzedajemy produkty wysokiej jakości.  Dokładamy starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji odnośnie naszej oferty..
 
 
+48.691771564 ; meble@burzynscymeble.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl