Biurko INDIANApolis I-16
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Biurko z 4 szufladami INDIANApolis.
Bogactwo dostępnych brył daje ogromne możliwości aranżacji wszystkich pomieszczeń w domu. Meble INDIANApolis mogą wzbogacić jadalnię, pokój dzienny, sypialnię oraz pokój młodzieżowy. Dużym atutem kolekcji jest dostępna kolorystyka. Możemy wybrać pomiędzy jesionem ciemnym, który nadaje meblom ekskluzywnego wyglądu, jesionem jasnym, najbardziej naturalnym wybarwieniem, oraz modnym i radosnym craft biały. W każdym przypadku otrzymamy świetnie wykonane bryły z masywnymi blatami i wieńcami o grubości 52 mm, które można dodatkowo wzbogacić podblatowym oświetleniem LED, które oświetla niespotykaną w żadnym innym meblu wkładkę z drewna z wyraźną strukturą dając nadzwyczajny efekt. Istotnym elementem dekoracyjnym są metalowe, masywne uchwyty. Producent zatroszczył się również o trwałość krawędzi, które są okleinowane odpornym na uszkodzenia PCV.
Meble z kolekcji INDIANApolis
- trzy kolory wykończenia jesion ciemny, jesion jasny, craft biały
- bardzo duży wybór brył do pokoju dziennego, jadalni, sypialni i pokoju młodzieżowego
- niepowtarzalne podświetlenie led blatów (opcja)
- możliwość podświetlenia półek szklanych (opcja)
- masywne blaty i wieńce o grubości 52 mm
- metalowe, wytrzymałe uchwyty
- krawędzie okleinowane PCV
Dane techniczne
Szerokość cm | 120 cm |
Głębokość cm | 60 cm |
Wysokość cm | 81,5 cm |
Kolor | jesion ciemny, jesion jasny, craft biały |
Meble sprzedawane | w paczkach do samodzielnego montażu według załączonej instrukcji |
Gwarancja | 24 m-ce |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Dodanie opinii wymaga zalogowania się w sklepie.
Olga
Meble tej serii polecam z czystym sumieniem. Solidne i pięknie się prezentują. Jeśli chodzi o biurko to maleńki minusik za kolor prowadnic do półki na klawiaturę (kremowa przy ciemnych meblach) ale prowadnice w szufladach super jakości. Ogólnie biorąc pod uwagę cenę to rewelacja.