Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Orły Meblarstwa
Orły Meblarstwa

 Jest nam niezmiernie miło pochwalić się tak wiele znaczącym wyróżnieniem. Zajęcie czołowego miejsca pośród dziesiątek firm stanowi dla nas powód do dumy, ale równocześnie dopinguje do podjęcia  większego wysiłku w przyszłości, aby stać się najlepszym. Przez prawie 30 lat pracy na wymagającym rynku wyposażenia wnętrz nauczyliśmy się bardzo wiele. Wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z kolejnymi pokoleniami Klientów. I chociaż, jak to w życiu bywa, czasami jest „pod górkę”, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie Klienta.

 Kolejny rok i kolejne wyróżnienie. Choć 2021 był rokiem znacznie bardziej wymagającym i musieliśmy stawić czoło większej ilości wyzwań, to znowu zostaliśmy laureatem konkursu. Przed nami kolejny 2022 rok, kolejne wyzwania, i wzmożone starania aby było jeszcze lepiej.

KIM SĄ LAUREACI

Program został stworzony, aby spośród przeciętnych firm na rynku wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich klientów. W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Orły Meblarstwa mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy.
 

WYBÓR KLIENTÓW

Ranking sporządzony na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami. Orły Meblarstwa to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

DOM Meblowy Burzyńscy-Zielona GÓRA - Zielona Góra

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl