Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Kategorie

Szafy narożne

Szafy narożne – kiedy chcesz od szafy więcej niż zwykle!

Oszczędność miejsca w pomieszczeniu, poprzez zagospodarowanie jego rogu, to nie są jedyne plusy, jakie niosą ze sobą dostępne w naszej ofercie szafy narożne. Ich wielką zaletą jest również oryginalne i ciekawe wzornictwo. Szafy narożnikowe, jak żaden inny mebel, łączą w sobie nowoczesny wygląd z praktyczną konstrukcją, charakteryzującą się dużą pojemnością i możliwością przechowywania przeróżnych rzeczy – od butów, ubrań i bielizny począwszy, poprzez galanterię skórzaną i krawaty, na nieużywanym sprzęcie elektronicznym czy dokumentach skończywszy. Pozwala na to ich sprytna budowa, gdzie obok przestrzeni na wiszące ubrania, znajdują się również wewnętrzne szafki bez drzwi – niskie i wysokie, o różnych gabarytach np.: 60x60 cm, 80x80 cm czy nawet 70x70 cm. Szafy przeznaczone są do samodzielnego montażu – do każdego zestawu dołączona jest prosta instrukcja złożenia.

Szafy na ubrania narożne – nowoczesny design i wysoka funkcjonalność

Wybór dostępnych w naszym sklepie mebli jest bogaty i zróżnicowany – obejmuje nie tylko szafy narożne, ale również szafy 1 drzwiowe oraz szafy 2 drzwiowe, 3 i 4 drzwiowe – w tym szafy wyposażone w drzwi przesuwne. Każdy zatem znajdzie szafę, która w pełni zaspokoi zarówno jego zmysły estetyczne, jak i potrzeby praktyczne. Tym, co wyróżnia szafy narożne od pozostałych, to ich funkcjonalność i nietuzinkowy design, który nie przytłacza wystroju wnętrza, a wręcz przeciwnie, dodaje aranżacjom pomieszczeń prawdziwej lekkości. Co istotne, oferujemy szafy narożne o szerokim zastosowaniu, są to meble, które pasują zarówno do przedpokoju, jak i do sypialni czy do pokoju młodzieżowego. Pod względem konstrukcji dostępne są szafy narożne z lustrem i z nadstawką. Oferujemy również niezwykle eleganckie szafy w kształcie litery L – np. modele Vegas V-39 i Tadeusz T25.

Szafy narożne do sypialni

Małe i nieustawne sypialnie są po prostu stworzone dla szaf narożnych. Nie zmienia to faktu, że i w dużych pomieszczeniach meble te prezentują się wspaniale. Oferujemy eleganckie i stylowe, szafy narożne do sypialni, które zostały zaprojektowane by być jak najbardziej praktycznymi. Dzięki temu doskonale pełnią funkcję garderoby, a przy tym zajmują mniej miejsca niż standardowe szafy. Do roli szafy narożnej do sypialni świetnie nadają się m.in. takie egzemplarze: stylowo biała szafa narożna Traffic 01 oraz szafy: Giovanni 4, Mati – N2D, Vegas V-38 czy szafa w kształcie litery L, model I-14 z linii INDIANApolis.

Szafy narożne – meble młodzieżowe

Szafy narożne to także idealny sposób na łatwe ogarnięcie rozgardiaszu, typowego dla pokoi młodych ludzi. Zajmują one niewiele miejsca, które zarówno starszym, jak i młodszym dzieciom, jest potrzebne na pozostałe meble i wyposażenie np. biurko, sprzęt sportowy i elektroniczny czy przedmioty związane z zainteresowaniami lub pasjami. Narożne szafy na ubrania to przysłowiowy złoty środek, który pozwala na wygodne przechowywanie odzieży i drobiazgów w dyskretny sposób (za przysłowiowymi zamkniętymi drzwiami) oraz zagospodarowanie rogu pomieszczenia, a tym samym pozostawienie miejsca na inne wyposażenie. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne i designerskie szafy narożne do pokojów młodzieżowych, takie jak Happy 04, IQ 1, Ikar 04, Next system 2, CD 10, Malakka, Hey HEYS921 czy Kubu 13, które będą idealnie spełniać swoją praktyczną i aranżacyjną funkcję. W małych pokojach młodzieżowych na poddaszu, gdzie nie można umieścić szafy narożnej, sprawdzi się natomiast nowoczesna szafa przesuwna.

Szafa  CDXS91 Szafa CDXS91
Producent: Forte
Cena:

969,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa narożna Drop 01 Szafa narożna Drop 01
Producent: MLMEBLE
Cena:

1 241,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa narożna Tadeusz T25 Szafa narożna Tadeusz T25
Producent: Jarstol
Cena:

1 429,00 zł

szt.
zobacz więcej
Next system 2 Next system 2
Producent: Meblar
Cena:

1 252,90 zł

szt.
zobacz więcej
QUBIC QB-01 - szafa narożna 2d QUBIC QB-01 - szafa narożna 2d
Producent: Lenart
Cena:

1 269,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa narożna Aygo AG7 Szafa narożna Aygo AG7
Producent: Liveo
Cena:

889,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa narożna Hey HEYS921 Szafa narożna Hey HEYS921
Producent: Forte
Cena:

1 299,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa narożna I-14 Szafa narożna I-14
Producent: Jarstol
Cena:

1 429,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa narożna Mati - N2D Szafa narożna Mati - N2D
Producent: Gała
Cena:

1 562,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa narożna Natural N14 Szafa narożna Natural N14
Producent: Jarstol
Cena:

1 349,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa narożna Vegas V-38 Szafa narożna Vegas V-38
Producent: Jarstol
Cena:

1 049,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa narożna Vegas V-39 Szafa narożna Vegas V-39
Producent: Jarstol
Cena:

1 459,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa narożna YPS92 Szafa narożna YPS92
Producent: Forte
Cena:

1 299,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa ubraniowa narożna Canmore CNMS829 Szafa ubraniowa narożna Canmore CNMS829
Producent: Forte
Cena:

1 349,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafa ubraniowa narożna LBLS89 Szafa ubraniowa narożna LBLS89
Producent: Forte
Cena:

1 189,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl